Заняття на платформі ZOOM

Друзі, доброго дня! Карантин — не проблема для навчання. Завдяки розвитку інформаційних технологій та цифрових інструментів, викладач кафедри менеджменту Ірина Трикоз із здобувачами вищої освіти первинного рівня Економіко-правничого фахового коледжу (БУМІБ) спеціальності "Менеджмент", з легкістю проводять заняття на платформі ZOOM. Обговорювали управлінські функції держави, а також сучасні методи управління. Навчання — це світло, що робить Ваш життєвий шлях цікавим та ефективним!