Оголошено конкурс «Про стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2021 році»

Відповідно до Порядку проходження стажування в Апараті Верховної Ради України, затвердженого розпорядженням Першого заступника Керівника Апарату Верховної Ради України – керуючого справами від 28 листопада 2018 року № 1746-к оголошено конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України.

Розпорядженням в.о. Керівника Апарату Верховної Ради від 16 жовтня 2020 року № 1702-к «Про стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2021 році» затверджено Умови та порядок проведення конкурсного відбору, перелік необхідних документів та строки їх подання, а також установлено, що конкурсна процедура триває до 23 грудня 2020 року. Конкурс відбувається у два тури.
Перший тур передбачає заповнення та надсилання в електронному вигляді анкет кандидатами на участь у Програмі; збір та оцінювання анкет кандидатів на участь у Програмі; визначення загального рейтингу кандидатів на участь у Програмі та прийняття рішення Комісією з питань стажування молоді в Апараті Верховної Ради України щодо допуску кандидатів до наступного етапу конкурсного відбору.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, заповнюють електронну форму анкети за посиланням, яке розміщене на веб-сайті Управління кадрів Апарату Верховної Ради України та на сайті громадської організації «Ліга інтернів» з дня оголошення конкурсного відбору до 15 листопада 2020 року включно.
Комісія з питань стажування молоді в Апараті Верховної Ради України до 27 листопада 2020 року визначає рейтинг кандидатів за підсумками оцінювання анкет та приймає рішення щодо допуску кандидатів до наступного етапу конкурсного відбору – співбесіди. Перелік орієнтовних питань для співбесіди з кандидатами розміщується на веб-сайтах Управління кадрів Апарату Верховної Ради України та громадської організації «Ліга інтернів».
За результатами співбесіди Комісія визначить переможців для участі у Програмі стажування у кількості 50 осіб та резерв у кількості до 20 осіб. Тривалість Програми стажування: січень – липень 2021 року.
Докладніше про умови та порядок проведення конкурсного відбору, перелік документів та строки їх подання - на веб-сайті Управління кадрів Апарату Верховної Ради України.
 
 
 

 

 

 

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w Lublinie SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​