Вебінар «Порядок набуття статусу адвоката в Португалії»

17 листопада 2020 року о 15:00 Академією адвокатури України спільно з Адвокатським об'єднанням «Адвокатська компанія «Арцео» було проведено вебінар «Порядок набуття статусу адвоката в Португалії».

В роботі вебінару прийняла участь консультант юридичної клініки ТОВ «БУМІБ» Анастасія Желязкова.

В ході вебінару розглядалися наступні питання: вчинення правових дій адвокатами; обов’язкові умови реєстрації в Ордені адвокатів Португалії; стажування в Ордені адвокатів; реєстрація адвокатів; професійна підготовка адвокатів; порядок проведення дисциплінарних проваджень; обмеження адвокатської таємниці.

Питання, що розглядалися в ході вебінару, було обговорено на за сіданні юридичної клініки ТОВ «БУМІБ».