Хто зверху?

Відповідно до рішення п’ятої сесії міської ради VIII скликання від 28 січня 2021р. «Про затвердження Програми соціального становлення та розвитку молоді м. Бердянська на 2021р.», з метою формування у молоді знань про свято, його традиції, розвивати уважність, творчі здібності, вміння слухати, працювати в команді, виховувати почуття колективізму, 11.02.2021р. у художньому музеї ім. І.І. Бродського відбувся молодіжний захід до Дня святого Валентина в форматі розважальної програми «Хто зверху?».

Організаторами заходу виступили відділ молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради, ГО «Сяйво надії».

На протязі заходу відбулися різні інтелектуальні та розважальні конкурси, які визначали готовність та вміння працювати в команді, бути відповідальним за доручену справу.

У заході, поряд із іншими провідними навчальними закладами міста, прийняла участь команда здобувачів ТОВ «Бердянський університет менеджменту і бізнесу», яку за результатами було нагороджено Подякою.

Пропонуємо залишати свої коментарі у Facebook.