Співпраця зі стейкхолдерами

25.02.2021

Нетворкінг на тему «Аналіз бюджету малого бізнесу»

У межах співпраці ТОВ «БУМІБ» з БФ «Каритас Запоріжжя» продовжується реалізація проекту з розвитку підприємництва та самозайнятості населення. Тому була запущена серія тематичних нетворкінгів з бізнесової тематики.

Засідання Вченої ради університету

25.02.2021

24.02.2021 р. відбулося засідання Вченої ради університету. Були розглянуті ряд питань, зокрема обговорювалося і було затверджено встановлені наказом Міністерства науки і освіти України № 102 від 25 січня 2021 року нові форми документів про вищу освіту. Ознайомитися з бланками документів можна за посиланням (Наказ МОН № 102).

Закінчився прийом документів "зимового" вступу

24.02.2021

Закінчився прийом документів "зимового" вступу до університету на освітні ступені бакалавра та магістра заочної форми здобуття освіти. Вступників чекають вступні випробування. З розкладом вступних випробувань можна ознайомитися у розділі "Абітурієнту" (за цим посиланням).

Бажаємо успіхів вступникам.

З днем народження!

19.02.2021

Колектив університету вітає з днем народження Леоненка Олександра Павловича!

Залишайте свої вітання у Facebook.

СЕМІНАР З ПІДГОТОВКИ КОНСУЛЬТАНТІВ ЮРИДИЧНОЇ КЛІНІКИ

18.02.2021

17 лютого 2021 року  було проведено семінар «Запобігання та протидія домашньому насильству»  на базі Юридичної клініки БУМІБ.

Були присутні слухачі та консультанти клініки, старший викладач кафедри галузевих юридичних дисциплін Наталія Васильченко.

Розглянуто питання щодо поняття та видів домашнього насильства;  суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії домашньому насильству та особливості консультування осіб, які звернулись з таким питанням.

Акселератор у Zoom

18.02.2021

11-14 лютого2021р. на платформі Zoom  проводився 4-денний акселератор Concept School. University Edition (серія лекцій та практик, які складають платформу для студентів зі створення соціальних проєктів), у якому прийняв участь  магістрант  спеціальності Менеджмент  Голояд Максим.

Програма курсу включала наступні питання:

З днем народження!

16.02.2021

Колектив університету вітає з днем народження Авсєєвич Тетяну Володимирівну!

Вебінар БФ «Право на захист»

16.02.2021

16 лютого 2021р. члени юридичної клініки Бердянського університету менеджменту і бізнесу прийняли участь у вебінарі БФ «Право на захист», на якому були обговорені поточна ситуація та перспективи правового регулювання захисту осіб, які постраждали від конфлікту на Сході України. Захід відбувся в межах проєкту NRC_ECHO.

Під час вебінару були розглянуті наступні питання:

ПРО ПРОВЕДЕННЯ І ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА

15.02.2021

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України №1457 від 24.11.2020 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» кафедрою економіки і фінансів було проведено І тур Всеукраїнського конкурсу зі спеціальності «Економіка підприємства».

Хто зверху?

15.02.2021

Відповідно до рішення п’ятої сесії міської ради VIII скликання від 28 січня 2021р. «Про затвердження Програми соціального становлення та розвитку молоді м. Бердянська на 2021р.», з метою формування у молоді знань про свято, його традиції, розвивати уважність, творчі здібності, вміння слухати, працювати в команді, виховувати почуття колективізму, 11.02.2021р. у художньому музеї ім. І.І. Бродського відбувся молодіжний захід до Дня святого Валентина в форматі розважальної програми «Хто зверху?».

З Днем святого Валентина!

14.02.2021

Колектив університету вітає всіх з Днем святого Валентина!

Пропонуємо залишати свої коментарі у Facebook.

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА В БУМІБ

12.02.2021

Напередодні Дня святого Валентина здобувачі університету й коледжу привітали  науково-педагогічний склад зі святом. Гарно прикрашений хол корпусу університету, вітальні листівки, квіти, посмішки нашіх студентів створили святковий настрій та змусили  посміхнутись та згадати про важливість цього почуття.