Некролог

Колектив викладачів, співробітників, здобувачів освіти Бердянського університету менеджменту і бізнесу сумує з приводу смерті ректора Європейського університету Івана Івановича Тимошенка   ̶ Заслуженого працівника освіти України, Голови Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності, дійсного члена Міжнародної академії авторів наукових відкриттів і винаходів, Почесного професора Міжнародного університету (м. Відень) та Українсько-американського гуманітарного інституту «Вісконсінський міжнародний університет» (США) та висловлює глибоке співчуття рідним та близьким покійного. Тимошенко Іван Іванович пройшов великий життєвий шлях науковця, педагога, керівника навчального закладу. У пам’яті всіх, хто знав та працював з Іваном Івановичем, назавжди збережуться його чудові людські якості, його доброзичливість, талант знаного науковця, педагога та керівника.

Ректор університету                                        Л.І. Антошкіна