ТРЕНІНГ ДЛЯ КУРАТОРІВ ЮРИДИЧНИХ КЛІНІК

27 березня 2021р. команда консультантів юридичної клініки Бердянського університету менеджменту і бізнесу у складі Тетяни Статишнюк, Анастасії Желязкової; керівник – Віктор Педан взяли участь у тренінгу для консультантів та кураторів юридичних клінік “Практика консультування щодо захисту прав споживачів фінансових послуг”.

Захід відбувся в межах виконання освітнього проекту 619998-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE «Європейські стандарти захисту прав споживачів фінансових послуг» за програмою Еразмус+ напрям Жана Моне, на базі Сумського Державного університету.