Участь у всеукраїнському конкурсі студентських есе

У червні 2021р. студент клініцист юридичної клініки ТОВ «Бердянський університет менеджменту і бізнесу» Желязкова Анастасія прийняла участь у всеукраїнському конкурсі студентських есе з теми «Перехідне правосуддя».
Організатори конкурсу: Громадська спілка “Українська Гельсінська спілка з прав людини” у партнерстві з Громадською організацією “Асоціація юридичних клінік України”.
У заході взяло участь понад 20-ти команд провідних закладів вищої освіта нашої держави.
Поздоровляємо Анастасію з отриманим 9 місцем (16 балів) та бажаємо подальших успіхів у навчанні та правозастосовній діяльності.