19 травня 2021р. колектив викладачів Бердянського університету менеджменту і бізнесу прийняв участь у V Міжнародної науково-практичної конференції «Менеджмент ХХІ століття: глобалізаційні виклики», присвяченої пам’яті видатної науковиці Ірини Маркіної. В роботі конференції прийняли участь представники провідних закладів вищої освіти України, Чехії, Білорусі, Молдови, Польщі, Казахстану, Латвії, навчально-наукових центрів, державних органів. За результатами роботи конференції видано збірник матеріалів наукових праць.