Навчальний онлайн-курс

Літо – це не тільки час відпочинку. Найбільш працелюбні викладачі нашого університету вже влітку готуються до майбутнього навчального року. Так, старший викладач кафедри менеджменту Трикоз Ірина Володимирівна, пройшла чергове підвищення кваліфікації в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України»  нового он-лайн курсу «Практики бізнесу», який провели Руслан Бельтюков, Олександр Білоус та Михайло Чорний – експерти Business Community School. Онлайн-курс складався з таких навчальних блоків:

1. Законодавча база. Державне регулювання практики бізнесу.
  2. Фінансовий менеджмент.
  3. Маркетинг.
  4. Тайм-менеджмент.
  5. Створення команди.
  6. Аспекти роботи онлайн бізнесу.
  7. Організаційна структура.
  8. Побудова ефективної бізнес-моделі.
  9. Брендинг.
  10. Дорожня карта бізнесу.
  11. Управління проєктами.
  12. Ефективна бізнес-комунікація.

Навчальний онлайн-курс тривав 7 тижнів (14.07-26.08.2021 року):  12 інтенсивних модулі, тривалість одного модуля – 3 години,  36 навчальних годин, практичні домашні завдання, консультація експертів Business Community School.   Учасники отримають оригінали сертифікатів та мотивуючі подарунки протягом вересня 2021 року.