ОБРАННЯ НОВОГО СКЛАДУ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ

8 вересня відбулася звітно-виборча конференція студентського самоврядування. У виборчих перегонах на посаду голови Студентської ради взяли участь: студент 3-го курсу юридичного факультету Дегтярьов Максим та студентка 3-го курсу юридичного факультету Желязкова Анастасія. Шляхом прямого таємного голосування перемогу здобула Желязкова Анастасія. Також членами Студентської ради обрано здобувачей 2 курсу Економіко-правничого фахового коледжу: Чурилову Катерину головою комітету освіти, науки і захисту прав здобувачів, Овсієнко Анастасію, членом комітету освіти, науки і захисту прав здобувачів. Весь склад науково-педагогічних працівників вітає новообраний актив студентського самоврядування і сподівається на внесення вагомого внеску здобувачів у розвиток нашого навчального закладу!