ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ «WORLD CLEANUP DAY» В УНІВЕРСИТЕТІ

16 вересня в Бердянському університеті менеджменту і бізнесу відбувся захід, присвячений Міжнародній акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», який відзначають в цьому році 18 вересня. Подію підтримали адміністрації закладу, викладачі та здобувачі, які зібралися на толоку, аби своїм прикладом мотивувати інших приєднуватися до події та разом ставати на шлях екологічних змін. Прибирання території університету відбулось на свіжому повітрі, в чудовий сонячний вересневий день після навчальних занять. Університетська спільнота об’єдналась заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття та формування культури чистоти.