Онлайн-курс “Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти”

Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна організовує безоплатне навчання керівників закладів вищої, фахової передвищої освіти, викладачів за онлайн-курсом «Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти», який проходитиме 4-18 жовтня 2021 року. Курс покликаний розширити можливості використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу. Формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренерами Академії цифрового розвитку, які протягом терміну навчання будуть консультувати і допомагати слухачам. Учасники будуть отримувати завдання у захищених віртуальних навчальних кімнатах Google Класів, де буде забезпечено ефективний зворотний зв’язок через супровід і консультації тренерів. До кожної теми буде публікуватися запис лекції.

Докладніше