Дні вшанування 80-х роковин трагедії Бабиного Яру

28-29 вересня 2021 року, у 80-ті роковини трагедії в Бабиному Яру в Києві, в Економіко-правничому фаховому коледжі та Бердянському університеті менеджменту і бізнесу пройшли години пам’яті, на яких здобувачі освіти вшанували пам’ять десятків тисяч невинних жертв, розстріляних упродовж 1941-1943 років, - євреїв, ромів, полонених армійців, пацієнтів психіатричної лікарні, цивільних заручників, українських націоналістів і радянських партизанів, в’язнів Сирецького концтабору. Ми ніколи не маємо забувати про ту страшну трагедію і у ці поминальні дні в скорботі схиляємо голови разом з усією світовою громадськістю.