«Кращий студент України» – Всеукраїнська системна конкурсна програма

«Кращий студент України» – Всеукраїнська системна конкурсна програма, спрямована на виявлення та надання імпульсу до подальшого розвитку студентської молоді країни.
Метою програми є виявлення всебічно розвинених студентів, стимулювання підвищення рівня їх суспільної активності та сприяння формуванню активної життєвої позиції студентства. Конкурс проходить у 3 етапи: університетський, регіональний і Всеукраїнський.
У кожній із номінацій буде визначено переможців, також можуть визначатись друге та третє місця.
Подробиці та реєстрація на перший етап конкурсу на сайті за покликанням.
Докладніше