X Міжнародна наукова конференція «ЕФЕКТИВНІСТЬ В БІЗНЕСІ: співпраця між наукою та бізнесом як можливість економічного розвитку»

Пані та Панове!

Запрошуємо вас взяти участь у X-й Міжнародній науковій конференції серії: «ЕФЕКТИВНІСТЬ В БІЗНЕСІ», під гаслом: «Співпраця між наукою та бізнесом як можливість економічного розвитку», яка відбудеться 14 грудня 2021 року, в гібридній формі.
Цей захід, організований економічним факультетом Академії Якуба з Парадижу у м. Ґожув-Вєлькопольський — факултет підприємництва та інновацій, департамент управління економічними процесами та департамент фінансового менеджменту.

До участі запрошуються науковці, бізнесмени, представники організацій, пов’язаних із бізнесом, та представникам місцевого самоврядування. Метою конференції є обмін досвідом та думками щодо методів розвитку співпраці між різними галузями науки та бізнесу.

Більш детальну інформацію щодо конференції можна знайти у буклеті (що додається) та на веб-сайті конференції, де ви можете зареєструватися для участі: http://www.konferencja-swb.ajp.edu.pl

Від імені Оргкомітету конференції
Голова, доктор Ева Хомаць-Піржецька
Контактна особа: д-р Анна Мєржеєвська — секретар конференції
електронна пошта: konferencja.swb@gmail.com
тел: 606262 373

 
 
 

 

 

 

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w Lublinie SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​