Міністерство освіти і науки спільно з Представництвом ЄС в Україні та Національним Еразмус+ офісом запрошує долучитися до Інформаційної сесії щодо пріоритетів підготовки проєктів і участі в конкурсах Програми ЄС Еразмус+ 2021-2027 у сфері освіти, які відкриті для України: проєкти міжнародної академічної (кредитної) мобільності для закладів фахової передвищої, вищої освіти та професійної освіти, співпраця між організаціями та інституціями всіх сфер освіти та напряму Jean Monnet.
Дата: 01 грудня 2021 року
Початок о 15:00
Для закладів загальної середньої освіти, професійної, фахової передвищої, вищої освіти та освіти дорослих.
Онлайн-трансляція відбудеться на Facebook-сторінці МОН та Facebook-сторінці Національного Еразмус+ офісу в Україні.
Попередня реєстрація учасників не потрібна.
Запитання можна буде поставити в коментарях під час трансляції.
Детальніше за посиланням.
До зустрічі!