Зустріч здобувачів університет та Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

17 грудня 2021р., відповідно до Меморандуму про співробітництво, відбулася зустріч здобувачів ТОВ «Бердянський університет менеджменту і бізнесу» та Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. В ході зустрічі представник Центру Донцова Вікторія розповіла здобувачам освіти про особливості користування інформаційними правовими порталами, волонтерства з правової допомоги населенню.