Презентація аналітичного дослідження

23 грудня 2021 року відбудеться презентація аналітичного дослідження «Єдине фахове вступне випробування у контексті аналізу регуляторних впливів і ефективності освітньої послуги» за участю Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета. Презентація присвячена крос-дисциплінарному дослідженню стандартизованих освітніх вимірювань у вищій школі, питанням якості освіти, аналізу регуляторних впливів, державному управлінню освітою. Розглянуто стан, якість і обсяги підготовки юридичних кадрів. Спостереження і висновки будуть корисними для розвитку системи стандартизованих освітніх вимірювань (єдиного фахового вступного випробування та єдиного державного кваліфікаційного іспиту), а також розширенню використання в державному управлінні освітою. Дослідження проведення для Міністерства освіти і науки презентуватиме Сергій Мудрук, експерт Координатора проектів ОБСЄ в Україні, президент Міжнародної громадської організації «Універсальна екзаменаційна мережа».
Початок: 11:00.
Захід відбудеться на платформі Zoom. Ідентифікатор конференції: 89497669324. Трансляція – на Facebook-сторінці  МОН та YouTube-каналі Координатора проектів ОБСЄ в Україні.