Перша Зимова школа для студентів

30 січня — 01 лютого 2022р. Асоціацією юридичних клінік України у м. Чернігові було проведено Першу Зимову школу для студентів з консультування та інтерв’ювання клієнтів «Прокачай скіли з консультування».
Тематикою проведення заходу були наступні питання: огляд прав людини; питання етичних аспектів роботі юридичних клінік; інтерв’ювання клієнтів; аналіз матеріалів справи; робота з базами даних; підготовка письмових консультацій.
В роботі школи прийняла участь студент-консультант юридичної клініки університету Чурилова Катерина.