Вебінар «COVID-19 та ментальне здоров'я: реагування та менеджмент»

27 січня 2022 відбувся вебінар, організований Українсько-Американським Університетом Конкордія (Україна) разом із відомим Університетом Джонса Гопкінса (США) для студентів, викладачів і фахівців в галузі охорони здоров'я щодо надання допомоги населенню в умовах пандемії КОВІД-19. Планується проведення циклу вебінарів, після проходження яких учасники одержать сертифікат Університету Джонса Гопкінса.
На вебінарі виступили відомі експерти в цій галузі:

1. Др. Джефрі Еверлі, PhD, ABPP, FACLP Професор департаменту міжнародного здоров'я Школи громадського здоров'я Університету Джонcа Гопкінса та професор психіатрії Школи медицини Університету Джонcа Гопкінса. Тема виступу: «Стійкість та перша психологічна допомога в кризовий період».
  2. Др. Трейсі Ваннорсдалл, PhD Доцент кафедри психіатрії та поведінкових наук Школи медицини Джонса Гопкінса. Тема виступу: «Подолання Covid-19: синдром після інтенсивної терапії».
  3. Др. Лаура Муррай, Phd, MA Доцент кафедри психіатрії та поведінкових наук Школи медицини Джонса Гопкінса, департаменту міжнародного здоров'я Університету Джонcа Гопкінса. Тема виступу: «Лікування емоційних травм: інструментарій психічного здоров’я Covid-19».

Модератори заходу:

• Ненсі Рейнольдс, професор та заступник декана (Університет Джонса Гопкінса)
  • Ольга Верхогляд, професор та проректор з наукової роботи (Українсько-американський університет Конкордія).

Ректор університету Лідія Антошкіна та деякі працівники закладу взяла участь у вебінарі за темою: «COVID-19 та ментальне здоров'я: реагування та менеджмент» та отримала сертифікат.
Бажаючім взяти участь у циклі вебінарів звертатись до Українських координаторів заходу: