Фонди та гранти

Викладачі та студенти Бердянського університету менеджменту і бізнесу мають можливість користуватися низкою зарубіжних фондів і ґрантодавців, з метою проведення індивідуальних наукових досліджень або навчання закордоном:

 

1) Польсько-українська фундація співпраці ПАУСІ

Польсько-американсько-українська ініціатива співробітництва (ПАУСІ) - програма грантів, метою якої є зміцнення українсько-польських відносин і поширення успішного польського досвіду реформ в Україні. Все про програму.

http://www.pauci.org/ua/

 

 

2) Міжнародний Вишеградський Фонд (The International Visegrad Fund – Іvf)

Індивідуальні гранти для дослідників історії, соціології, економіки, культури країн Вишеградської угоди (Чехія, Польща, Словакія, Угорщина); Фінансування проектів з упроваження спеціалізованих курсів, пов’язаних з країнами Вишеградської угоди, до навчальних планів університетів.

www.visegradfund.org

 

 

3) Міжнародна асоціація гуманітаріїв (МАГ)

Організація надає короткочасні гранти у галузі гуманітарних знань

 http://www.mag-iah.com/

 

 

4) Міжнародний фонд „Відродження"

Підтримка правничих, медійних, освітніх, інформаційних, медичних, соціальних ініціатив, що сприяють розвиткові й утвердженню відкритого суспільства.

http://www.irf.ua/

 

 

5)Міжнародна рада досліджень та наукових обмінів IREX

Міжнародна неприбуктова організація, що адмініструє інноваційні програми для розвитку лідерського потенціалу з метою покращення якості освіти, посилення впливу незалежних ЗМІ та сприяння розвитку плюралістичного громадського суспільства.

http://irex.ua/ua

 

 

6) Програми академічних обмінів імені Фулбрайта

Українські студенти та науковці, мають можливість брати участь у конкурсі на отримання гранту для навчання та/або проведення досліджень у США в рамках програм, призначених для студентів, молодих викладачів та науковців.

 http://www.fulbright.org.ua

 

 

7) Європейський науковий фонд 

Асоціація з 68 організацій, що займаються науково-організаційною діяльністю у 24 країнах Європи. Координує загальноєвропейські наукові ініціативи з метою підтримки наукових досліджень високого рівня.

www.esf.org

 

 

8) Програми Європейського Союзу

8.1 Програма Темпус сприяє встановленню і зміцненню співпраці у сфері вищої освіти між країнами-членами ЄС та країнами-партнерами.

 http://www.tempus.org.ua

 

8.2 Еразмус+ освітня програма ЄС, спрямована на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів та вищих навчальних закладів третіх країнах на всіх континентах.

http://www.erasmusplus.org.ua/

 

8.3 Програма імені Жана Моне

 http://www.tempus.org.ua/uk/osvitni-programy-es-dlja-universytetiv-ta-studentiv/programa-zhan-mone.html

 

 

9) Программа Чівнінг (Chevening)

Стипендії на навчання та проведення дослідження у Великобританії для талановитої молоді.

http://www.diat.edu.ua/Mezhdunarodnoe_sotrudnichestvo/Mezhdunarodnye_proekty__programmy_i_granty/CHEVENING

 

 

10) Європейський молодіжний фонд

Надає підтримку молодіжним організаціям, фінансує проекти за участю молоді віком від 15 до 30.

http://eu.prostir.ua/catalogue/236206.html

 

 

11) Німецька служба академічних обмінів DAAD

Іноземні науковці, які працюють у ВНЗ та науково-дослідних інститутах, мають можливість провести дослідження в одному з державних або державно визнаних німецьких ВНЗ або у одній з позауніверситетських науково-дослідних установ.

 http://www.daad.org.ua/  

 

 

12) Фонд Королеви Ядвіги

Стипендії призначені для молодих наукових співробітників і аспірантів з країн Центрально-Східної Європи, які, під керівництвом науковців Ягєлонського університету, зможуть проходити наукове стажування у Кракові.

http://www.promocja.uj.edu.pl/fundusze-stypendialne-uj/krolowa-jadwiga

 

 

13) Стипендії ім. Лейна Кірклянда

Програма адресована молодим лідерам, що мають вищу освіту, зацікавленим розвитком демократії, господарства й громадянського суспільства у своїй країні й у регіоні.

http://www.kirkland.edu.pl/ 

 

 

14) Швейцарське бюро співробітництва

Швейцарська програма співробітництва в Україні спрямована на підтримку чотирьох основних напрямків: місцеве самоврядування та публічні послуги; репродуктивне здоров’я; фінансова та економічна стійкість; стале використання енергоресурсів; непрофільна програма.

https://www.eda.admin.ch/countries/moldova/uk/home/predstavnictva/spivrobitnictvo.html

 

 

15) Фонд Гумбольдта (Humboldt Foundation)

Гранти для науковців надають можливість проводити дослідження в Німеччині спільно з німецьким колегою.

  http://www.chnu.cv.ua/index.php?page=ua/grants/main/780

 
 
 

 

 

 

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w Lublinie SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​