Практика та працевлаштування

Бердянський університет менеджменту і бізнесу – це сучасний заклад вищої освіти, який не лише забезпечує своїх здобувачів високоякісною освітою, але й надає можливість закріплювати отримані знання на практиці. Окрім того, випускники мають широкі можливості працевлаштування, про перспективи якого можна дізнатися у данному розділі.

 

Цілі та завдання

 

  • Загальна організація, координація і контроль роботи випускових кафедр факультетів університету з проведення практик здобувачів на підставі договорів з підприємствами та організаціями та в сприянні працевлаштуванню випускників. Навчально-методичне керівництво і виконання програм практик забезпечують відповідні кафедри. В своїй роботі сектор керується Положенням про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України № 93 від 08.04.1993 р. , Розпорядженням КМУ від 27 серпня 2010 р. № 1726-р «Про підвищення рівня працевлаштування випускників вищих навчальних закладів» та Положенням про практичну підготовку здобувачів Бердянського університету менеджменту і бізнесу.
  • Контроль за дотриманням законодавчих і нормативних документів в організації, проведенні практик здобувачів та працевлаштуванні випускників. Видання відповідних наказів. Підготовка та укладання комплексних договорів на проведення практик за замовленнями кафедр університету. Участь в організації та проведенні зустрічей здобувачів з роботодавцями.

 

Нормативно-плануючі документи

 

Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів

 

Зразки документів

 

Договір про проведення практики здобувачів - Договір на практику
Направлення на практику здобувачів - Направлення на практику
Щоденник практики здобувачів - Щоденник практики

 
 
 

 

 

 

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w Lublinie SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​