Спеціальності кафедри
Спеціальність (освітньо-професійна програма)
073 «Менеджмент»,
освітній ступінь «Бакалавр»
Шифр:
073
Кафедра:
Менеджменту
Факультет:
Економіки, управління та інформаційних технологій
Вимоги до рівня освіти. Підготовка бакалаврів здійснюється за умови наявності повної загальної середньої освіти, або освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста. Також приймаються особи, які здобули ступінь бакалавра, магістра, освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста за іншою спеціальністю.
Метою програми є підготовка висококваліфікованих, конкурентоспроможних та екологічно свідомих спеціалістів, здатних до організації і управління підприємницькою діяльністю, адміністрування малих та середніх підприємств, установ, організацій в ринкових умовах та глобалізації економіки. Дана програма формує практичні навички для здійснення управлінської, інформаційно-аналітичної та новаторської діяльності.
Перспективи для студентів. Бакалаври з менеджменту готуються для роботи на підприємствах, в установах та організаціях усіх галузей і здатні обіймати посади фахівців у сферах операційного менеджменту, продажу та маркетингу, управління бізнес-процесами та персоналом, зокрема: менеджера з адміністративної роботи, менеджера з логістики, менеджера з маркетингу, менеджера з персоналу, менеджера з постачання, менеджера із зв’язків з громадськістю, менеджера із зовнішньоекономічної діяльності, фахівця з управління проектами, фахівця з економічних питань.
Особливості організації навчального процесу.
Базові знання, вміння, навички бакалавра з права формуються під час вивчення основних дисциплін:
- Державне та регіональне управління
- Теорія організацій
- Менеджмент
- Управління персоналом
- Самоменеджмент
- ЗЕД підприємств
- Вступ до спеціальності
- Операційний менеджмент
- Управління інноваціями
- Стратегічне управління
- Адміністративний менеджмент
З метою забезпечення формування у студентів спеціальності 073 "Менеджмент" професійних навичок та вміння застосовувати отримані теоретичні знання у своїй професійній діяльності, а також для становлення професійної культури менеджера навчальним планом передбачена виробнича і переддипломна практики у 8 семестрі.
Завершальною стадією навчання бакалавра є атестація, яка здійснюється у формі комплексного кваліфікаційного екзамену та захисту дипломної роботи.
Випускники одержують диплом державного зразка.
Форма навчання: денна та заочна.
Список дисциплін кафедри для освітнього ступеня "Бакалавр"на 2018-2019 навчальний рік
Список вибіркових дисциплін кафедри для освітнього ступеня "Бакалавр" на 2018-2019навчальний рік.
Каталог вибіркових дисциплін кафедри для освітнього ступеня "Бакалавр"на 2018-2019 навчальний рік.
Спеціальність (освітньо-професійна програма)
073 «Менеджмент», освітній ступінь «Магістр»
Шифр:
073
Область знаний:
07 Управління і адміністрування
Кафедра:
Кафедра менеджменту
Факультет: Економіки, управління та інформаційних технологій
Метою програми є підготовка висококваліфікованих, професійних та перспективних менеджерів з новими поглядами та способом мислення щодо управління та реалізації можливостей розвитку підприємств, здатних ідентифікувати та вирішувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми у сфері управління організаціями. Орієнтована на формування компетентностей щодо набуття глибинних знань зі спеціальності, володіння загальнонауковими та професійними компетентностями, набуття універсальних навичок спеціаліста у сфері управління організаціями, здатних до того ж приймати участь у наукових дослідженнях, спрямованих на розвиток новітніх методів управління.
Перспективи для студентів. Випускники можуть працевлаштуватися на підприємствах будь-якої організаційно-правої форми (комерційні, некомерційні, державні, муніципальні), в яких вони можуть займати посади керівників або виконавців різноманітних служб апарату управління; органів державного та муніципального управління; структур, в яких випускники є підприємцями, що створюють та розвивають власну справу; науково-дослідницьких організацій, пов’язаних з вирішенням управлінських проблем; установ системи вищої та додаткової професійної освіти, управлінського персоналу у відділах підприємств (планово-економічному, праці та заробітної плати, виробничому, технічному, технологічному, матеріально-технічного забезпечення, маркетингу, управління кадрами, зовнішньоекономічної діяльності, логістики).
Професійні знання, вміння, навички формуються під час вивчення основних дисциплін:
1.Методологія і організація наукових досліджень
2. Публічне адміністрування
3. Ділове адміністрування
4.Фінансовий менеджмент
5.Інформаційні системи і технології в управлінні організацією
6.Інвестиційний менеджмент
7.Стратегічний маркетинг
8.Управлінське консультування
9.Управління знаннями на підприємстві
10.Психологія управління
11.Методика викладання у вищій школі
12.Управління експортно-імпортними операціями
13.Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності
14.Моделювання управлінських рішень
15.Управління конкурентоспроможністю підприємства
З метою забезпечення формування у студентів спеціальності 073 "Менеджмент" професійних навичок та вміння застосовувати отримані теоретичні знання у своїй професійній діяльності, а також для становлення професійної культури менеджера навчальним планом передбачена виробнича і переддипломна практики, які заплановано у 3 семестрі.
Завершальною стадією навчання магістра є державна атестація, яка здійснюється у формі комплексного кваліфікаційного екзамену та захисту магістерської роботи..
Випускники факультету одержують диплом державного зразка.
Терміни навчання: 1 рік 6 місяців.
Форма навчання: денна і заочна